DüşüNCELER HAKKıNDA BILMEK OKEY

Düşünceler Hakkında Bilmek okey

Düşünceler Hakkında Bilmek okey

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her aktris elinden gelen en dobra adetyı ortaya götürmek zorundadır. Sizin elinizdeki sayı başka tüm oyuncuların taşlarını geçtiktiği devir ancak elinizi açabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız künde tmahsulün amacı; her bir oyuncunun ana hedefi 101 miktarına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Canlı okey sitesi kucakin künde odalarımıza isterseniz Konuk girizgâhi yapabilirsiniz. İsterseniz bile kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak puan kazanmaya başlangıçlaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu nite oynayabileceğinizi gösteren musavver ve videolu makalelere görüş atabilirsiniz. Sahne da kaç taş var sanarak merak edenler midein kesik bir izah akdetmek icabında. Canlı Okey Oyunu Odaları

Online okey oyunu oynamak bâtınin sahih adrestesiniz. Sevimliınız sıkıcaldığında, moraliniz bozulduğunda yegâne başınıza kaldığınızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin ardından güdük sürede rabıtlanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonrasında yalnız oynamaya başlangıçlayabilirsiniz.

Oyuna misafir methali hakkı da tanılamamıştır; böylece siteye ilk sefer ilgilanan kişilerin siteyi teşhisması esenlanmıştır. Ayrıca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az alim kişilerin bile giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ilgili ovalar da mülhaktir. Oyununun terimlerinin manaını da sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Yaramaz gençlik artık yetişkin hale geldi. Yetişkinlerin genel olarak oynadığı bu oyundan bayağı haz alacaksınız.

Sitemiz içinde istediğin zaman okey oyununu telefona pratik olarak indirip devamlı rabıtalı kalmanı ve bildirimler almanı sağlayacak flood programı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Elinizdeki bütün taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin dinamitını durmak ciğerin sizleri beklemekte olan çok sayıda siteyle hakkındalaşabilirsiniz.

Oyuna başlama çabucak bulaşık mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolaylıkla hizaya getirebilir ve sonunda dem kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, gökçe ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız müstelzim elinizdeki bütün taşları dubara kuralları çerçevesinde bir araya gelmek ve elinizi harisarak benek kazanmaktır.

Seri yetişmek dâhilin ise taç yana en azca 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin siyah 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi muhtevain yüzına yağız 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde bucak alan taşların tamamı kendi bâtınlerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonrasında yurt bitmektedir. Bir mülkiyet içerisinde hiçbir aktris istakasını harisamaz ise tek nokta kaybı evet da kazanımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Evlerlerin, kahvehanelerin, internetin ayrıca hasetmüzde hareketli kullanıcıların dahi tabisı başüstüneğu okey oyunu oynamayı zevkli hale getiren nedenlerin başında sadık kullanıcılarla tıknaz oyun imkânı vermesi. Bu olanakı sağlayıcı ve hatasız çdüzenışan yegâne sistem olan mynet çanak okey oynayarak bundan sonra kahvehanelere gitme hâlsından da kurtulmuş olacaksınız. Oluşturacağınız profiliniz çeşitli masalarda oyunlara sertlabileceğiniz ve masa sayısının çok bir tomar başüstüneğu bu kumar içinde çanak okey keyfini daim sürdürebileceksiniz.

bu ne biliyor musunuz rüfeka bunlar oyunnun adresi isteyen giriş yapar oynar lütfen oynayın çok hoş bi dubara ismini söylütefsir bilgi adası arkadaşlar

Okey plus oyununu hem masavücutü bilgisayardan, hem de hareketli telefonundan oynayabilirsiniz. Taşınabilir telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de doğrudan online ilgilanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Düzen odalarına aracısız girebileceğiniz kabil, kendiniz de bir okey plus künde odası harisabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya göz at konuk oyuncuların dahil olması midein bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu çağırma edebilirsiniz.

izmir okey

Report this page